Jmenuji se Bára Kinská a jsem rodinná, svatební a portrétní fotografka.
Především jsem ale máma dvou dětí, kterým vděčím za můj posun k rodinné fotografii. To s nimi přišla touha zachytit každý přelomový okamžik v jejich životě, stejně jako zdánlivě obyčejné všednosti. Právě ony mě naučily veliké trpělivosti a díky nim vím, jak se k focení postavit, abychom se při něm bavili všichni. 
Focení jsem se nicméně věnovala už od svých vysokoškolských studií. Před narozením mého prvorozeného syna jsem fotila hlavně reportáže a street fotografii. Občas jsem s foťákem vyběhla i do přírody. Vždy mě to ale nejvíce táhlo k focení lidí a jejich emocí. A to se mě drží dodnes. 
Miluji zachytávání jedinečných momentů a nestrojené radosti a lásky. Se svojí vášní k focení lidí jsem si postupně vybudovala portfolio, které zdůrazňuje přirozenost a autenticitu okamžiku. Při fotografování se snažím o to, aby se před mým objektivem klienti cítili co nejpohodlněji, aby mohli být opravdoví a svoji, díky čemuž pak mohu tvořit snímky, jež jsou stejně jedinečné jako lidé na nich. 
Pokud vás moje práce oslovila a máte zájem o to, abych i pro vás zvěčnila nezapomenutelné chvíle vašeho života, neváhejte se na mě obrátit. Nejprve společně probereme vaše představy a přání a domluvíme se na tom, jak se co nejvíce přiblížit k jejich realizaci. Zakládám si na osobním přístupu. S potěšením se pak s vámi setkám, abychom společně vytvořili vzpomínky, ke kterým se budete vždy rádi vracet.

Back to Top